قیمت-دستگاه-پرس-پرچ-هیدرولیکی

راهنما خرید دستگاه پرس هیدرولیک اختصاصی

دستگاه پرس هیدرولیک دستگاهی است که به شما در خم کاری، کشیدن، فرم دهی و پانچ کردن مواد فلزی و غیر فلزی کمک می کند. این دستگاه با توجه بر نیروی پاسکال شروع به کار می کند که از 2 سیلندر تشکیل شده است که یکی از آنها به نام سیلندر اصلی و سیلندر اسلیو نام دارد.

شما با استفاده از دستگاه پرس پرچ هیدرولیک می توانید در هر مکان و در کارهای متفاوت کار خود را انجام دهید. این دستگاه از آلودگی صوتی کمی برخوردار است و امنیت بالایی دارد همچنین هزینه تعمیر و نگهداری از دستگاه های پرس هیدرولیک پایین بوده و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

دستگاه پرس هیدرولیک دستی

خرید دستگاه پرس هیدرولیک دستی

Manual Hydraulic Press که با نام دستگاه پرس هیدرولیک دستی شناخته می شود دارای طراحی خاصی بوده که نیروی آن در اصل نیروی انسانی و دست است، توجه کنید که پرس هیدرولیک دستی تفاوت زیادی با دستگاه های دیگر ندارد اما طریقه ایجاد نیرو توسط یک اهرم صورت میگیرد که اگر با دستگاه تلمبه کار کرده باشید با نحوه کار آن آشنا هستید.

دستگاه پرس پرچ هیدرولیک دستی یک ابزار بسیار کاربردی و مفید برای انجام کارهای پرچ کاری است. این دستگاه با استفاده از فشار هیدرولیکی، قابلیت ایجاد نیروی بسیار زیاد برای اتصال قطعات را داراست. این دستگاه به ویژه برای اتصال قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرد و در صنایع مختلفی از جمله صنایع ساختمانی، پرس در صنایع خودروسازی، صنعت فلزات و غیره به کار میرود.

این دستگاه به دلیل ساختار ساده و قابل حمل خود، به راحتی قابل حمل و انتقال است و در فضاهای محدود و کارگاه‌های کوچک نیز قابل استفاده است. در ضمن، این دستگاه قابلیت تنظیم فشار را داراست، بنابراین قابلیت اتصال قطعات با اندازه‌ها و ضخامت‌های مختلف را داراست. در نتیجه، دستگاه پرس پرچ هیدرولیک دستی یک ابزار کارآمد و کاربردی است که در بسیاری از صنایع برای اتصال قطعات فلزی استفاده می‌شود.

ویژگی های دستگاه پرس هیدرولیک ستونی اختصاصی

قیمت و خرید دستگاه پرس هیدرولیک صنعتی - پرس پرچ

دستگاه پرس هیدرولیک hydraulic press machine دستگاهی است که با سیلندر هیدرولیک کار می کند و از یک صفحه در قسمت پایین تشکیل شده که به پرس کمک می کند، دستگاه پرس هیدرولیک با استفاده از اصل پاسکال نیروی لازم برای پرس را به دست می آورد. دستگاه پرس هیدرولیک به منظور پرس کردن فلزات به ورقه های نازک و یا پانچ کردن قطعات مورد استفاده کارگاه ها و یا شرکت ها می باشد.

دستگاه پرس هیدرولیک ستونی ساختاری چند ستونه دارد ( با توجه به نیاز شما این تعداد متغیر می باشد ) که کاملا اقتصادی و به صرفه می باشد. این دستگاه از دقت بالایی برخوردار است، این دستگاه به منظور کمک در فرآیند ساخت در های امنیتی، در های فولادی و در های داخلی قابل استفاده می باشد، همچنین شما می توانید برای پرس ، خمش، اکسترون از این دستگاه استفاده کنید.

اگر نیاز دارید تا دستگاه پرس هیدرولیک شما ویژگی های منحصر به فردی داشته باشد اما هیچ کارگاهی را پیدا نمی کنید که طرح اختصاصی شما را انجام دهد اصلا نگران نباشید گروه صنعتی مددکار صنعتگر توانسته به عنوان اولین تولید کنندگان دستگاه های اختصاصی صنعتی در ایران شناخته شود که از طریق راه های ارتباطی می توانید با پشتیبانی گروه مددکار صنعتگر تماس گرفته و درباره طرح مورد نظر تان با مشاوران ما صحبت کنید.

مشاوره رایگان : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

مزایای استفاده از دستگاه های پرس هیدرولیک مدرن

امروزه دستگاه های صنعتی و پیشرفته جایگرین دستگاه های پرس سنتی ( مهر زنی ) شده اند اما چرا اکنون استفاده از دستگاه های صنعتی روز به روز در حال بیشتر شدن است که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم:

صرفه جویی در مواد یکی از مواردی است که دستگاه های هیدرولیک را بین شرکت ها و کارگاه ها پرطرفدار کرده است به این صورت که در قطعات معمولی مانند براکت رادیاتور و یا موتور خودرو استفاده از قطعات هیدروم شده سبک تر و کاربرد بیشتری به نسبت پرس های سنتی ( مهر زنی ) می باشد.

کاهش هزینه های قالب یکی از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه های صنعتی می باشد، قطعات هیدروفرمینگ تنها به یک مجموعه از قالب ها نیاز دارند اما پرس سنتی ( مهر زنی ) به تعداد زیادی از قالب های پرس نیاز دارد که هزینه زیادی را به شرکت ها و کارگاه ها تحمیل می کند.

در گذشته استفاده از روش پرس به صورت سنتی رواج داشت اما امروزه به دلیل کارایی سریع و سرعت عمل بالا دیگر استفاده از روش های سنتی به نفع شما نمی باشد.

راهنما خرید و قیمت دستگاه پرس هیدرولیک سیار

قیمت و خرید دستگاه پرچ هیدرولیک سیار

دستگاه پرس هیدرولیک سیار برای استفاده در کارگاه ها و شرکت های ساخته شده که امکان جا به جایی و تغییر مکان را دارد که به راحتی می توانید برای انجام کار های مختلف از آن استفاده کنید.

دستگاه پرچ هیدرولیک سیار یک ابزار قدرتمند و کارآمد است که برای اتصال قطعات فلزی در محل‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه با استفاده از فشار هیدرولیکی، قابلیت ایجاد نیروی بسیار زیاد برای اتصال قطعات را داراست و با توجه به ساختار ساده و ظریف خود، به راحتی قابل حمل و انتقال است.

دستگاه پرس هیدرولیکی سیار به ویژه برای اتصال قطعات در محل‌های پرتردد و فضاهای محدود مورد استفاده قرار می‌گیرد. با این دستگاه، می‌توان قطعات فلزی را در محل های مختلفی مانند صنایع ساختمانی، خودروسازی، صنعت فلزات و غیره به راحتی اتصال داد. در ضمن، دستگاه پرس پرچ هیدرولیک سیار دارای طراحی قابل تنظیم است و قابلیت اتصال قطعات با اندازه ها و ضخامت‌ های مختلف را داراست.

به طور کلی، این مدل دستگاه پرس یک ابزار بسیار کارآمد و قابل حمل است که برای اتصال قطعات فلزی در محل‌های مختلف، به ویژه در فضاهای محدود و پرتردد، بسیار مناسب است.

اگر به یک پرس پرچ هیدرولیک اختصاصی برای کارگاه و یا شرکت خود نیاز دارید، تیم مدد کار صنعت گر به عنوان اولین تولید کننده دستگاه های صنعتی در ایران شناخته شده است که می توانید با تیم مشاوره تماس برقرار کرده و درباره طرح مورد نظر صحبت کنید و در آخر دستگاهی با تمام ویژگی هایی که نیاز دارید به دست آورید. برای راهنمای خرید می توانید از طریق راه های ارتباطی با تماس بگیرید.

مشاوره رایگان : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

چگونه از داغ شدن دستگاه پرس هیدرولیک جلوگیری کنیم؟

بالا رفتن دمای دستگاه هیدرولیک به افزایش یافتن اکسیده شدن آن و ویسکوزینه را کاهش می دهد که این عمل سیستم کاریی شما را دچار اختلال می کند اگر دستگاه پرس هیدرولیک شما شروع به داغ شدن کرد امکان آسیب رسیدن به اجزا و آب بند ها و شیلنگ ها وجود داره همچنین این افزایش دما موجب کاهش گرانوری روغن شده و اگر این اتفاق رخ دهد خاصیت روانکاوی کم شده که همین امر به بیشتر شدن دما کمک می کند.

بالا رفتن دما دستگاه پرس باعث می شود که مهر و موم های پلاستیکی حالت اولیه خود را از دست داده که این موضوع به سریع تر شدن روند خرابی و کاهش عمر مفید و از دست دادن عملکرد آب بندی دستگاه می شود. اگر به افزایش دمای روغن دستگاه های هیدرولیک توجه نکنید روغن دستگاه بیش از حد گرم شده و لجن هایی در آن ته نشین می شود که باعث خراب شدن روغن می شود که به رسوب بندی مواد آسفالتی دستگاه کمک می کند.

چه عواملی باعث داغ شدن روغن دستگاه هیدرولیک می شود؟

  1. محیط کار شما تاثیر زیادی روی دستگاه دارد در فصل تابستان که دمای هوا به شدت افزایش پیدا می کند استفاده زیاد و طولانی مدت از دستگاه هیدرولیک به بالا رفتن روغن دستگاه کمک می کند.
  2. استفاده از روغن نامناسب یکی از دلایلی است که به افزایش دمای روغن دستگاه کمک می کند.
  3. اگر هنگام استفاده از دستگاه هیدرولیک از بیل برای بار های زیاد و سنگین استفاده کنید بعد از مدتی دمای دستگاه افزایش پیدا می کند.
  4. اگر از فیلتراسیون مناسب برای دستگاه استفاده نکنید مواد شومیزده در روغن بیشتر می شود که به افزایش دمای روغن کمک می کند.

خرید پرس هیدرولیک دروازه ای مددکار صنعتگر

پرس هیدرولیک دروازه ای تقریبا شبیه دروازه است که به همین دلیل به آن پرس هیدرولیک دروازه ای می گویند که از بدنه باریکی تهیه می شود که این بدنه در کشور امریکا تولید می شود. کار اصلی این دستگاه پرس کردن قطعات صنعتی است که تمامی دستگاه های پرس صنعتی هیدرولیک این کار را انجام می دهند.

تفاوتی که دستگاه پرس هیدرولیک دروازه ای با دیگر دستگاه ها دارد میزان وزنی است که هنگام پرس به آن نیاز دارید را مشخص می کند و نکته مهم این هست که قبل از تهیه دستگاه باید میزان وزن مواد و قطعاتی که قرار است پرس شوند را بدانید و بعد از آن دستگاه مورد نظر را خریداری کنید. قیمت دستگاه پرس هیدرولیک دروازه ای با توجه به وزن انتخابی شما متفاوت است.

سوالات متداول خرید دستگاه پرس هیدرولیک اختصاصی

ویژگی‌هایی همچون قدرت فشار، سرعت عملکرد، دقت، پایداری، اندازه و وزن دستگاه، سهولت کار با دستگاه، صرفه‌جویی در مصرف انرژی و هزینه‌های تعمیر و نگهداری، نوع و مشخصات موادی که می‌توان با آن فشار داد و ظرفیت دستگاه برای تحمل فشارهای بالا از جمله ویژگی‌های مهمی هستند که باید به دنبال آن باشیم.

دستگاه پرس هیدرولیک اختصاصی صنعتی می‌تواند برای فشردن انواع موادی همچون فلزات، لاستیک‌ها، پلاستیک‌ها، چوب و غیره استفاده شود. با این حال، برای هر نوع ماده، نیاز به دستگاه پرس مخصوص و قابل تنظیم است که با توجه به ویژگی‌های ماده مورد نظر انتخاب می‌شود. مدد کار صنعتگر با 20 سال سابقه جهت تولید دستگاه اختصاصی پرس هیدرولیک در خدمت شماست

قیمت دستگاه پرس پرچ هیدرولیکی

گروه تولیدی مددکار صنعتگر انواع دستگاه پرچ مالشی، هیدرولیک و پنوماتیک به صورت اختصاصی و طبق نیاز حرفه شما تولید می کند و می توانید به راحتی طرح اختصاصی برای پرس تجهیزات خودرو و یا هر نوع پرس با ضخامت و قدرت مورد نظر را داشته باشید. گروه تولیدی مددکار صنعتگر با 20 سال سابقه در تولیدات انواع دستگاه پرچ صنعتی توانسته به عنوان یکی از اولین مجموعه های پیشرو در تولید دستگاه پرس پرچ صنعتی در ایران شناخته شود. شما میتوانید برای اطلاع از قیمت محصولات می توانید با تیم مشاوره مددکار صنعتگر تماس بگیرید.

مشاوره رایگان : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

افزودن دیدگاه

ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد. زمینه های ستاره دار الزامی هستند.