انواع دستگاه پرس

آشنایی و خرید انواع دستگاه پرس

با ورود ابزار و دستگاه های مخصوص به صنعت، افراد توانستند گامی بلند در عرصه پیشرفت تولیدات بردارند و محصولات با کیفیت تری را در تعداد بالا به تولید برسانند. در این میان استفاده از دستگاه ها باعث می شود، کارها به آسانی انجام شود و سرعت تولید بالا برود.

دستگاه پرس، از پر استفاده ترین دستگاه ها در تمامی صنایع، محسوب می شود. دستگاه های پرس امروزه در شکل های مختلفی با توجه به نیاز صنایع گوناگون تولید می شوند و هر کدام از آن ها، از ویژگی های منحصر به فردی برخوردار هستند. البته توجه داشته باشید که برای کار با این دستگاه ارزشمند و پر استفاده، باید به نکات ایمنی نیز توجه بسزایی داشته باشید.

خرید انواع دستگاه پرس

در دنیای مدرن امروزی، این ابزارها هستند که کار های صنعتی را پیش می برند و از خستگی کارگران می کاهند. ابزار و دستگاه ها، می توانند کار را برای افراد آسان سازند و فعالیت های سنگین را بدون هیچ مشکلی انجام دهند. دستگاه پرس، یکی از مهم ترین تجهیزات و ابزارهای هر صنعت محسوب می شود و کاربردهای بیشماری دارد. در این بخش، قصد داریم به خصوصیات و ویژگی انواع دستگاه پرس و کاربرد آن ها بپردازیم و با نکاتی که هنگام استفاده از دستگاه پرس باید رعایت کنید آشنا شویم، پس با ما همراه باشید.

دستگاه پرس چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه پرس یکی از تجهیزات بسیار مهم و ضروری کارگاهی و صنعتی است که در بسیاری از مشاغل نیز کاربرد دارد. این دستگاه با استفاده از نیروهای پنوماتیک، هیدرولیک و مکانیک سطوح اجسام را متراکم نموده و به اصطلاح آن ها را له می کند. البته بهتر است بدانید که دستگاه های پرس از نظر کاربرد و خصوصیات ظاهری و عملکرد دارای انواع مختلفی همچون دستگاه پرس پنوماتیک، دستگاه پرس هیدرولیک و دستگاه پرس مالشی هستند.

البته از دستگاه پرس مالشی جهت کوبیدن پرچ های صنعتی استفاده می شود. سایر دستگاه های پرس برای کوبیدن فلزات، شکل دهی ورق ها، خرد کردن اشیاء سخت و در آوردن یا جا زدن قطعات دستگاه و ماشین آلات همچون بلبرینگ و شفت مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه کار با انواع دستگاه پرس

قبل از شروع کار با انواع دستگاه پرس، بایستی نکات ایمنی را رعایت کنید و وسایل مورد نیاز را فراهم سازید. برای کار با این دستگاه، شما نیاز به ابزارهای مخصوصی همچون انبر بلند و … خواهید داشت. در مرحله اول دو شاخ دستگاه را وارد پریز برق کنید و فیوز اصلی را در حالت روشن on قرار دهید. در مرحله بعد، باید اجازه دهید تا موتور نیرو را به اجزای دیگر دستگاه منتقل کند. بهتر است قبل از شروع کار با دستگاه پرس، چندین مرتبه آن را بدون بار تست کنید و در صورت وجود هرگونه مشکل، کلید دستگاه را در حالت خاموش قرار دهید.

بهتر است بدانید که کار با دستگاه پرس خراب و معیوب، می تواند خطرات بسیار زیادی همچون پرتاب قطعات ریز و درشت و آسیب های جسمانی را به همراه داشته باشد. در مرحله بعد، باید جسم مورد نظر را در زیر پیستون دستگاه قرار دهید و اهرم عملکرد آن را بفشارید.

خرید انواع دستگاه پرس

تعمیرات انواع دستگاه پرس

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، دستگاه های پرس از اجزای نسبتا ساده ای برخوردار هستند. از این رو، می توان نتیجه گرفت که تعمیرات آن ها برای کاربران امری بسیار آسان و کم دردسر است. در برخی از مواقع، دستگاه های پرس به دلیل استفاده غیر اصولی کاربران و عدم سرویس به موقع دچار مشکلات زیادی می شوند و از کار می افتند.

در چنین شرایطی اگر دستگاه را روشن کنید، ممکن است برخی از قطعات سالم آن نیز دچار آسیب شوند و هزینه تعمیرات افزایش یابد. خوب است بدانید که شما می توانید با رعایت نکات ضروری و اصول استفاده از دستگاه پرس، از معیوب شدن آن تا مدت زمان طولانی جلوگیری کنید.

در مرحله اول برای تعمیرات انواع دستگاه پرس، باید قطعه خراب و معیوب را شناسایی کنید. برای انجام این کار، می توانید از دستگاه های مخصوص همچون فشار سنج نیز استفاده نمایید. پس از آن، باید برای خریداری و تعویض قطعات معیوب و ناسالم اقدام کنید. برای خریداری قطعات استاندارد دستگاه پرس هیدرولیک و سایر پرس ها با قیمت مناسب، می توانید با کارشناسان مجموعه مدد کار صنعتگر در ارتباط باشید.

مجموعه مدد کار صنعتگر با سابقه طولانی در تولید دستگاه های صنعتی پرس پرچ مالشی، پنوماتیک و هیدرولیک توانسته به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان این دستگاه ها شناخته شود. در این مجموعه شما می توانید انواع دستگاه پرس را با ویژگی هایی که نیاز دارید، با خیال آسوده سفارش دهید. تمامی تولیدات دستگاه پرس پرچ مدد کار صنعتگر دارای 1 سال ضمانت نامه و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مرکز فروش : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

پس از خریداری قطعات، باید آن را به دقت در محل خود نصب کنید و اتصالات را به آن ها متصل نمایید. لازم به ذکر است که تعمیرات برخی از قطعات دستگاه های پرس همچون پمپ هیدرولیک و گیربکس مکانیکی کار هر شخص نیست. از این رو، باید برای تعمیرات تخصصی پرس مکانیکی و سایر دستگاه های پرس، به مراکز تعمیرگاهی معتبر مراجعه فرمایید.

خرید انواع دستگاه پرس

نکات ضروری کار با دستگاه پرس چیست؟

و اما نکات ضروری کار با انواع دستگاه پرس؛ همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، دستگاه های پرس در صنایع مختلف و گوناگون کاربرد دارند و از مزایای بیشماری برخوردار هستند اما بهتر است بدانید که اگر حین کار با این دستگاه ها به نکات ضروری توجه نکنید، خطرات زیادی از جمله آسیب های جسمانی شما را تهدید خواهند کرد.

از این رو، باید حین کار با دستگاه پرس به نکات ضروری از جمله استفاده از وسایل ایمنی، خاموش کردن دستگاه در مواقع غیر ضروری و سرویس به موقع توجه بسزایی داشته باشید.

1- استفاده از وسایل ایمنی

از مهم ترین نکات حین کار با انواع دستگاه پرس، می توان به استفاده از وسایل ایمنی اشاره نمود. وسایل ایمنی مورد نیاز برای کار با این دستگاه شامل عینک، کلاه، دستکش و لباس مخصوص می گردد. لازم به ذکر است که استفاده از وسایل ایمنی سبب پیشگیری از بروز مشکلاتی همچون آسیب های جسمانی می گردد.

از این رو، باید قبل از روشن کردن دستگاه پرس، حتما وسایل ایمنی را فراهم سازید. لازم به ذکر است که کار با این دستگاه بدون رعایت نکات ایمنی خطراتی همچون ترکیدن فلز، پرتاب اجسام به سمت چشم و قطع انگشت و دست را به همراه دارد.

خرید انواع دستگاه پرس

2- خاموش کردن دستگاه در مواقع غیر ضروری

یکی دیگر از نکات ضروری کار با انواع دستگاه پرس، خاموش کردن آن در مواقع غیر ضروری است. روشن نگه داشتن دستگاه سبب تحت فشار قرار گرفتن بسیاری از اجزای آن و در نتیجه کاهش طول عمر پرس می گردد. از طرفی دیگر، روشن ماندن بیش از اندازه دستگاه پرس در مواقع غیر ضروری موجب افزایش استهلاک و مصرف برق می شود. شما می توانید با خاموش کردن این دستگاه در مواقع غیر ضروری، گامی بلند در جهت افزایش طول عمر و کاهش مصرف انرژی بردارید.

3- سرویس به موقع دستگاه پرس

دستگاه های پرس نیز همانند بسیاری از تجهیزات صنعتی، نیازمند سرویس دوره ای هستند. سرویس دوره ای به موقع انواع دستگاه پرس، سبب عملکرد بهتر و افزایش طول عمر آن ها می گردد. حال سوال اینجاست که در فرآیند سرویس دستگاه پرس چه اقداماتی صورت می گیرد؟ در این فرآیند، متخصصان برخی از قطعات معیوب و نیمه سالم را تعویض نموده و اجزای در معرض فشار و اصطکاک را روغن کاری می کنند. لازم به ذکر است که عدم سرویس به موقع دستگاه پرس هیدرولیکی و سایر پرس ها، موجب کاهش چندین برابری طول عمر آن ها می گردد.

آیا قدرت انواع دستگاه پرس یکسان است؟

یکی از سوالات متعددی که ذهن کاربران را درگیر می سازد، این است که آیا قدرت انواع دستگاه پرس یکسان می باشد؟ همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، دستگاه های پرس از سیستم های محرک متنوعی بهره می برند. از این رو می توان نتیجه گرفت که قدرت دستگاه های پرس با یکدیگر یکسان نیست. دستگاه های پرس هیدرولیک و مکانیکی از قوی ترین پرس های موجود در صنایع محسوب می شوند. البته خوب است بدانید که نیروی دستگاه های پرس مالشی و پنوماتیکی نسبت به سایر پرس ها کمتر است. لازم به ذکر است که هر چقدر اجزای سیستم محرک دستگاه های پرس بزرگتر باشند، قدرت آن ها نیز به همان مقدار بیشتر می شود.

کاربردهای دستگاه پرس

همانطور که در قسمت های قبل گفته شد، عمده کاربردهای دستگاه پرس در له کردن و کشیدن اجسام خلاصه می شود. پرس ها، با نیروی بسیار زیاد وزن سنگینی را بر روی اجسام قرار می دهند و آن ها را له می کنند. برخی دیگر از دستگاه های پرس به صورت برعکس، اجسام را می کشند و ظاهر آن ها را تغییر می دهند. امروزه شما می توانید انواع دستگاه پرس را در صنایعی همچون ماشین سازی، تولید انواع دستگاه ها و لوازم خانگی و حتی تولید مواد غذایی و دارویی نیز مشاهده کنید.

خرید انواع دستگاه پرس

خرید انواع دستگاه پرس

امروزه وجود دستگاه پرس هیدرولیکی یا سایر پرس ها در هر صنعتی امری ضروری و الزامی است. البته با توجه به بالا بودن قیمت این دستگاه، خرید آن برای کاربران کمی دشوار می باشد اما نیازی نیست نگران باشید؛ شما می توانید با مراجعه به شرکت ما یعنی مددکار صنعتگر که بهترین تولید کننده دستگاه پرس در کشور است، این ابزار کاربردی و ضروری را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری کنید از گارانتی بی قید و شرایط و خدمات پس از فروش مادام العمر آن بهره مند شوید.

معرفی دستگاه پرس و کاربردهای آن

دستگاه پرس که با نام PRESS MACHINE نیز شناخته می شود، وظیفه له و فشرده کردن اجسام مختلف را بر عهده دارد. البته توجه داشته باشید که نیرو و توان خروجی دستگاه های پرس با یکدیگر متفاوت است. این محصول ارزشمند در بسیاری از صنایع همچون ماشین سازی، تراشکاری، لوازم خانگی، تولید قطعات و تعمیر ماشین آلات و دستگاه های صنعتی بزرگ و … کاربرد دارد.

جالب است بدانید که دستگاه های پرس در بسیاری از مشاغل خدماتی همچون مراکز تعمیر خودرو نیز کاربرد دارند. البته برای بهره مندی از تمامی مزایای انواع دستگاه پرس، باید اطلاعاتی راجع به عملکرد آن ها داشته باشید.

عملکرد دستگاه پرس چگونه است؟

گرچه دستگاه های پرس از لحاظ شکل ظاهری و نوع عملکرد با یکدیگر تفاوت هایی دارند؛ اما خوب است بدانید که عملکرد چنین دستگاه های با یکدیگر مشابه می باشد. زمانی که شما دستگاه را در حالت روشن قرار می دهید، نیرو به سه صورت پنوماتیک، مکانیک و هیدرولیک بازوی عملگر را تحریک می کنند و آن را به سمت بالا یا پایین به حرکت در می آورد. زمانی که این دستگاه را در حالت خاموش یا OFF قرار می دهید، نیرو و بار اضافی از روی بازوی عملگر برداشته می شود و پیستون در حالت آزاد قرار می گیرد.

خرید انواع دستگاه پرس

معرفی انواع دستگاه پرس

همانطور که در بخش های قبل اشاره شد، دستگاه های پرس از لحاظ کاربرد و نوع ساختار با یکدیگر متفاوت اند. به طور کلی، این دستگاه به سه شکل هیدرولیک، پنوماتیک و مکانیک تولید می شود. خوب است بدانید که دستگاه های پرس، هر کدام از ویژگی های منحصر به فرد و مزایا و معایبی برخوردار هستند و به همین دلیل، استفاده از آن ها در هر صنعتی امکان پذیر نیست. به همین دلیل، پیشنهاد می شود قبل از خرید انواع دستگاه پرس با افراد کاربلد و با تجربه مشورت کنید.

1- دستگاه پرس هیدرولیکی

یکی از پر استفاده ترین و پرفروش ترین دستگاه های پرس، پرس هیدرولیک است. دستگاه پرس هیدرولیک با توجه به اصل پاسکال تولید می شود و در بازار از قیمت نسبتا بالایی برخوردار می باشد. از مهم ترین اجزای پرس هیدرولیک می توان به پیستون عملگر، مخزن روغن، پمپ هیدرولیک و موتور الکتریکی اشاره نمود.

بیشتر بخوانید : راهنما خرید دستگاه پرس هیدرولیک اختصاصی

ناگفته نماند که دستگاه های پرس هیدرولیکی نسبت به سایر پرس ها، قادر به تولید نیروی بیشتر با استهلاک و مصرف انرژی کمتری هستند. به همین دلیل، امروزه هر کجا که بروید می توانید این دستگاه را مشاهده کنید. البته برای کار با دستگاه پرس هیدرولیک باید به نکات و اصول ضروری توجه ویژه ای داشته باشید تا دچار آسیب نشوید.

مجموعه مدد کار صنعتگر با سابقه طولانی در تولید دستگاه های صنعتی پرس پرچ مالشی، پنوماتیک و هیدرولیک توانسته به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان این دستگاه ها شناخته شود. در این مجموعه شما می توانید انواع دستگاه پرس را با ویژگی هایی که نیاز دارید، با خیال آسوده سفارش دهید. تمامی تولیدات دستگاه پرس پرچ مدد کار صنعتگر دارای 1 سال ضمانت نامه و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مرکز فروش : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

2- دستگاه پرس پنوماتیکی

دستگاه پرس پنوماتیکی نیز از پرس های پر طرفدار و پرفروش بازار محسوب می شود. همانطور که از نامش پیداست، این دستگاه با نیروی پنوماتیک (هوای فشرده) کار می کند و نسبت به هیدرولیک از قدرت کمتری برخوردار است. اغلب از پرس های پنوماتیکی برای فعالیت های سبک همچون پرس انواع لوله ها استفاده می شود. البته توجه داشته باشید که این دستگاه نسبت به پرس هیدرولیک از قیمت مناسب و مقرون به صرفه تری برخوردار است. توجه داشته باشید پرس های پنوماتیکی در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به نیاز کاربران با کمپرسور های متفاوت تولید می شوند.

بیشتر بخوانید : قیمت دستگاه پرس پنوماتیکی تحت تاثیر چه عواملی قرار می گیرد؟

3- دستگاه پرس مالشی

دستگاه پرس مالشی یا مکانیکی گریز از مرکز نیز یکی دیگر از انواع دستگاه پرس در بازار محسوب می شود. این دستگاه نسبت به سایر پرس ها، عملکرد متفاوتی دارد و نیرو را به طور مستقیم در اطراف مرکز وارد می کند. امروزه از دستگاه پرس مکانیکی مالشی برای کوبیدن انواع پرچ های فلزی بزرگ استفاده می شود. برخی دیگر از صنایع، این دستگاه را برای حالت و شکل دادن ورق های صنعتی فولادی مورد استفاده قرار می دهند.

بیشتر بخوانید: دستگاه پرس پرچ مالشی پنوماتیک

خرید انواع دستگاه پرس

مزایای انواع دستگاه پرس اختصاصی

یکی از مهم ترین مزایای انواع دستگاه پرس جدید و مدرن، مصرف انرژی بسیار کم و بازدهی بالا است. دستگاه های پرس جدید و مدرن، از موتورهای الکتریکی بهینه بهره می برند و مصرف برق و انرژی کمی دارند. علاوه بر آن، استهلاک دستگاه های پرس جدید نسبت به قدیمی بسیار کمتر است. از طرفی دیگر، دستگاه های مدرن از حسگرهای بسیار دقیقی برخوردار هستند و در مواقع اضطراری سریعا عملکرد پرس را متوقف می سازند. توجه داشته باشید که برای بهره مندی از تمامی مزایای دستگاه های پرس، باید از آن ها به شیوه اصولی استفاده کنید.

معایب دستگاه پرس های پنوماتیک و هیدرولیک

در خصوص معایب دستگاه پرس پنوماتیک و هیدرولیک می توان گفت، اگر این دستگاه به موقع سرویس و نگه داری نشوند گاها طول عمر پایینی دارد. برخی از قطعات پرس های پنوماتیک و هیدرولیک همچون اتصالات، لوله ها و والو ها از طول عمر محدودی برخوردار بوده و پس از مدت زمان کوتاهی دچار آسیب می شوند. علاوه بر آن، هزینه سرویس دستگاه های پرس پنوماتیک و هیدرولیک بسیار بالا است. از سویی دیگر، اگر این دستگاه ها به موقع سرویس نشوند، عملکرد آن ها دچار اختلالات زیادی می گردد و این امر می تواند خطرات بسیار زیادی را به همراه داشته باشد.

نکات ضروری در هنگام استفاده از دستگاه پرس

همانطور که پیش تر اشاره شد، باید برای کار با انواع دستگاه پرس، به نکات ضروری و ایمنی توجه بسزایی داشته باشید. از مهم ترین ضرورت های کار با دستگاه پرس، می توان به استفاده از دستکش، عینک و کلاه ایمنی اشاره نمود. لازم به ذکر است که در زمان روشن بودن دستگاه نباید به هیچ عنوان دست خود را به زیر بازو عملگر ببرید. برای افزایش طول عمر دستگاه پرس و بهبود عملکرد آن، باید ابتدای هر ماه اقدامات لازم را برای سرویس های دوره ای به عمل آورید. ناگفته نماند که استفاده غیر اصولی و بی رویه از این دستگاه، موجب کاهش چندین برابری طول عمر آن می گردد.

آیا می توان از هر نوع دستگاه پرس برای هر فعالیتی استفاده نمود؟

از مهم ترین سوالاتی که ذهن کاربران را به خود درگیر می کند، این است که آیا می توان از هر نوع دستگاه پرس برای هر فعالیتی استفاده نمود؟ شما می توانید برای فعالیت های سبک و کوچک همچون خارج نمودن بلبرینگ از شفت یا شکل دادن ورق های نازک، از هر نوع پرس بجز دستگاه پرس مالشی استفاده کنید اما برای فعالیت های سنگین همچون له کردن و شکل دادن فلزات و فولاد های سنگین، باید حتما از دستگاه پرس هیدرولیکی یا مکانیکی استفاده گردد. برای کوبیدن پرچ و پین های مخصوص نیز بهتر است از پرس های مالشی استفاده کنید.

قیمت انواع دستگاه پرس

قبل از خرید انواع دستگاه پرس، بهتر است اطلاعاتی راجع به قیمت آن ها داشته باشید. قیمت این محصول از عواملی همچون نوسانات و نرخ بازار، میزان توان خروجی، نوع تجهیزات، برند و کیفیت، زمان گارانتی و نوع شاسی تاثیر می پذیرد. البته توجه داشته باشید که دستگاه پرس هیدرولیکی از قیمت بالاتری نسبت به سایر دستگاه های پرس برخوردار است. ناگفته نماند که بسیاری از فروشگاه ها، قیمت بالایی را برای این محصولات ارزشمند در نظر می گیرند. شما می توانید برای استعلام قیمت دستگاه های پرس، به وبسایت های مدد کار صنعتگر مراجعه فرمایید و یا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

خرید انواع دستگاه پرس

دستگاه پرس مرغوب را از کجا بخریم؟

همانطور که در قسمت قبل اشاره شد، امروزه فروشگاه های زیادی در سراسر کشور در زمینه خرید و فروش انواع دستگاه پرس فعالیت می کنند. از طرفی، بسیاری از بازرگانان این محصولات را از کشورهای خارجی وارد بازار می نمایند اما برای آن که بتوانید یک دستگاه پرس تولید داخل با کیفیت بسیار بالا و قیمت مقرون به صرفه و صدها مزایای دیگر خریداری کنید، می بایست صورت حضوری یا آنلاین به مجموعه مدد کار صنعتگر مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید که شما می توانید در فروشگاه ما، انواع دستگاه پرس و قطعات با کیفیت آن ها را به خوبی با بهترین قیمت خریداری کنید و لذت ببرید.

مجموعه مدد کار صنعتگر با سابقه طولانی در تولید دستگاه های صنعتی پرس پرچ مالشی، پنوماتیک و هیدرولیک توانسته به عنوان یکی از اولین تولیدکنندگان این دستگاه ها شناخته شود. در این مجموعه شما می توانید انواع دستگاه پرس را با ویژگی هایی که نیاز دارید، با خیال آسوده سفارش دهید. تمامی تولیدات دستگاه پرس پرچ مدد کار صنعتگر دارای 1 سال ضمانت نامه و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد.

مرکز فروش : 3692 287 0919 :: 0691 781 0912

جمع بندی مطالب انواع دستگاه پرس

امروزه متاسفانه کالاهای نامرغوب و بی کیفیت خارجی بازار را به تصرف خود در آورده اند. از این رو، باید برای خرید انواع دستگاه پرس به فروشگاه های معتبر همچون مددکار صنعتگر مراجعه فرمایید. جهت کار با این دستگاه، می بایست به نکات ضروری ذکر شده توجه بسزایی داشته باشید تا خطرات جان شما را تهدید نکنند. پیشنهاد می شود قبل از خرید دستگاه پرس، با افراد کاربلد وبا تجربه در این زمینه مشورت نمایید. برای انجام این کار، می توانید روی کارشناسان شرکت ما حساب کنید.

اگرچه دستگاه های پرس از مزایای بسیاری برخوردار هستند و می توانند کار را برای کاربران آسان سازند اما اگر حین کار با انواع دستگاه پرس به نکات ضروری ذکر شده توجه نکنید، ممکن است مشکلات زیادی گریبان گیر شما شوند. جهت خرید این محصول با کیفیت و ارزشمند، می توانید به مجموعه ما یعنی مددکار صنعتگر مراجعه فرمایید

برای پاسخ به این سوال باید گفت، قبل از هرچیزی از اندازه قالب مطمئن شوید و اندازه آن را با اندازه قطعه مورد نظر تطبیق دهید. پس از آن که اطمینان حاصل کردید قالب مد نظر را درست انتخاب کردید، قالب را روی پله دستگاه قرار دهید و به آن متصل کنید.

بدون شک دستگاه پرس نیز همانند سایر دستگاه های صنعتی پارامترهایی دارد که بهتر است جهت کارایی بهتر دستگاه چک شوند. از جمله پارامترهای ضروری که لازم است حتما به قبل از استفاده چک شوند می توان به فشار دستگاه، دما و همین طور ضامن اشاره کرد.

عموما دستگاه پرس هیدرولیک و همچنین دستگاه پرس پنوماتیک برای تولید انواع قطعات فلزی به کار می رود. این قطعات در صنایع مختلف از جمله ماشین سازی، لوازم خانگی و تولیدات صنعتی استفاده می شوند.

پرس هیدرولیکی از بخش هایی همچون پیستون، سیستم قدرت و سیستم کنترل هیدرولیک تشکیل گشته است.

هنگام خرید پرس ابتدا مشخص کنید که برای چه امری نیاز به این دستگاه دارید. سپس اندازه قالب، ابعاد میز و محل قرار گیری پرس را مشخص کنید. جهت اطمینان در خرید خود میتوانید از مشاوران مدد کار صنعتگر کمک بگیرید تا بهترین دستگاه متناسب با نیاز شما را بهتون معرفی کنند.

تلفن کارگاه :: 1858 3223 (028)
تلفن فاکس :: 7510 3223 (028)
3692 287 0919 :: 0691 781 0912

چقدر این مطلب را دوست داشتید؟

میانگین امتیاز / 5. تعداد آرا:

انواع دستگاه پرس

قیمت و خرید انواع دستگاه پرس هیدرولیک و پنوماتیک

فروش انواع پرس پرچ صنعتی هیدرولیک، پنوماتیک و مالشی

مجموعه مدد کار صنعتگر یکی از اولین تولید کنندهای دستگاه پرس پرچ های مالشی، پنوماتیک و هیدرولیک اختصاصی در ایران است که با 20 سال تجربه درخشان توانسته لبخند رضایت را بر لبان مشتریان جاری کند همچنین تمامی دستگاه هایی که در این مجموعه صنعتی به فروش می رسد دارای 1 سال ضمانت نامه و 5 سال خدمات پس از فروش می باشد که می توانید با خیال راحت و آسوده خرید کنید.

تمامی دستگاه های پرس پرچ این مجموعه اختصاصی و با توجه به نیاز شما صنعتگر گرامی تهیه و تولید می شود و کارشناسان ما در تمامی مراحل آماده مشاوره و پاسخگویی به سوالات شما در رابطه روند تولید سفارشی و خرید دستگاه پرس پرچ صنعتی تولید تجهیزات خودرو خواهند بود.

تلفن کارگاه :: 1858 3223 (028)
تلفن فاکس :: 7510 3223 (028)
3692 287 0919 :: 0691 781 0912

افزودن دیدگاه

ایمیل شما به صورت عمومی منتشر نخواهد شد. زمینه های ستاره دار الزامی هستند.